Kremy dr Irena Eris

W 1983 roku dr Irena Eris otworzyła laboratorium kosmetyczne, w którym rzemieślniczą metodą produkowała swoje pierwsze kremy. Dzisiaj Irena Eris jest współwłaścicielką olbrzymiego przedsiębiorstwa, które oferuje około 500 produktów. Są one znane nie tylko Polkom, przedsiębiorstwo eksportuje swoje kosmetyki do kilkudziesięciu krajów.

Kilka słów o założycielce marki

Irena Eris jest absolwentką Akademii Medycznej Warszawie, na której studiowała na wydziale farmacji. Doktorat obroniła na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. W założonym przez siebie Laboratorium Kosmetycznym dr Irena Eris pełni funkcję dyrektora ds. Badań i Rozwoju. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, między innymi została uhonorowana tytułem Perła Biznesu. Nagrodę tę otrzymała w 2003 roku za stworzenie z nazwiska najcenniejszej polskiej marki. Jest kobietą sukcesu, przez wielu uważaną za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w naszym kraju. W bardzo wielu wywiadach dr Irena Eris podkreśla, że jej firma nigdy nie odniosłaby takiego sukcesu, gdy nie pomoc jej męża. Gdy Irena Eris założyła w podwarszawskim Piasecznie malutki zakład, w którym produkowała swój pierwszy krem, to jej mąż (Henryk Orfinger) rozwoził go po sklepach Fiatem 126p. W chwili obecnej Henryk Orfinger pełni funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki dr Irena Eris.

Kremy dr Irena Eris

Ten krem warto wypróbować

Dr Irena Eris produkuje kosmetyki dla kobiet w każdym wieku. Jednym z produktów jest skoncentrowany krem na dzień przeznaczony dla kobiet 60+. Krem Telomeric wchodzi w skład serii kosmetyków, która jest szczególnie polecana kobietom właśnie w tym wieku. Telomeric, który wchodzi w skład kremu to substancja, która została opracowana w Centrum Naukowo-Badawczym dr Irena Eris. Regularne, systematyczne stosowanie kremu wyraźnie spłyca głębokie zmarszczki, zmniejszeniu ulegają także przebarwienia i zaczerwienienia. Cera staje się gładsza, bardziej elastyczna. Jest także dobrze nawilżona. Dzięki obecności naturalnych olejów staje się sprężysta i delikatna.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *